073-7766651
מספר מקשר - הסבר

התקנת מושבים לרכב

בחירה נכונה של מושבים יכולה להעלות את ערך הרכב, לשדרג את איכות החיים ולתרום לבטיחות הנוסעים. עם זאת, חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי להביא בחשבון את שלד הרכב ואת דרישות היצרן. 

מושבים הם מרכיבים לא מספיק מוערכים בכל סוג של רכב. רובנו בוחנים את איכות או ביצועי הרכב לפי העיצוב, המנוע וכו', אבל בפועל המושבים הם אלו שמשפיעים על איכות החיים. כמו שהצמיגים הם היחידים שמחברים בין הרכב לבין הכביש, כך המושב הוא היחיד שמחבר בין הנהג או הנוסעים לבין השלדה עצמה.

החדשות הטובות הן שכיום יש סוגים שונים של מושבים לרכב פרטי שמתוכם אפשר לבחור. בגלל שאפשרויות הבחירה רבות כל כך, יש סיכוי גבוה יותר למצוא את הפתרון הכי מתאים לצרכים של הלקוחות וקהל היעד. יתרה על כך, אפשר להשוות בין סוגים שונים של מושבים לרכב ואף להתייעץ עם בעלי מקצוע.

 
 

במרכיב תוכלו למצוא מגוון מושבים להוספה לרכב בפיקוח הטכניון והיתר משרד התחבורה:

  • מושב דגם תיירות מתקפל
  • מושב דגם תיירות
  • מושב מחיצה
  • מושב מעוצב
  • מושב מתקפל
  • מושב קבוע
  • מושבים רציפים
  • מושבים נשלפים
  • הוספת מושבים נוספים ברכב ועוד..
  • *המרכיב מתקינה מושבים חדשים בלבד ולא מושבים לרכב מפירוק.

מעוניינים להחליף כיסא נהג ולא יודעים כיצד להתחיל לקדם זאת? היכן רוכשים כיסא? האם ניתן להחליף לבד? ומה עוד כדאי שתדעו? הנה מה שחשוב, בתמצית:

מדוע כדאי לבצע החלפת כסא לנהג לרכב?


בעלי רכב עשויים לשקול החלפת כיסא נהג, בגלל מגוון סיבות. למשל מצב גרוע של הכיסא הנוכחי (בעיקר ברכב ישן), שיקולי נוחות וארגונומיה או שיקולים אסתטיים.

האם ניתן להתקין לבד?
החלפת כסא נהג לרכב כרוכה בעיקר בחיבור כיסא למסילה קיימת. לכן, ברמה הטכנית, התשובה לשאלה זו חיובית. מצד שני, עשויים להיות מצבים יוצאי דופן שקשורים להחלפה, כגון כרית אוויר שבנויה לתוך הכיסא. לכן מוטב שלא להתקין לבד.

היכן מתקינים?
כדאי להשאיר את העבודה לבעלי מקצוע שמתמחים בכך. זאת, לשם התקנה איכותית שמבטיחה עמידה בתקנות ובדרישות יצרן. כמו כן, אצל מקצוענים תמצאו גם שירותים משלימים, כגון ייעוץ מקצועי והתקנת חגורות בטיחות.

היכן רוכשים כיסא נהג?
מומלץ לבחור כיסא במקום שעוסק בכך, בכדי להיות בטוחים שהמוצר עומד בכל התקנות. כך גם תוכלו להתאים אותו באופן הטוב ביותר, לדרישות היצרן ולשלדת הרכב.

מושבים לרכב מסחרי

בחירה נכונה של מושבים חשובה בכל סוגי הרכבים, בעיקר אם מדובר על רכב שיש לו ייעוד ספציפי ובו המטרה היא גם לחסוך במקום וגם לשמור על הבטיחות והנוחות. אבל איך עושים את זה כשרוצים לעשות התקנת מושבים לרכב מסחרי ואל מי אפשר לפנות כדי להתייעץ?

רכב מסחרי שונה מרכב פרטי בכמה פרמטרים מאוד בולטים. ראשית, רכב מסחרי נוטה להיות גדול יותר. ברכבים כאלה משתמשים על מנת לשנע ציוד ממקום למקום, כדי להעביר חומרי גלם וכדי לספק פתרונות לצרכים תעשייתיים או לשירותים של בעלי מקצוע. יתרה על כך, המפרט של הרכב עצמו שונה לגמרי וגם הגודל שלו עולה בקנה אחד עם צרכים אחרים.

הבעיה היא שרכבים מסחריים דורשים טיפול ותפעול בדיוק כמו רכב פרטי. כתוצאה מכך, צריך לחשוב כל הזמן איך לשדרג את הרכב ואיזה התאמות אפשר לעשות על מנת ליהנות מהיתרונות שלו. כאן, הדגש הוא למשל על החלפה או לכל הפחות שדרוג של המושבים.

 

למה להחליף מושבים לרכב מסחרי?

מושבים לרכב מסחרי צריכים להתאים לאופן שבו עומדים להשתמש בו. במהלך החלפה או שדרוג של מושבים כאלה, יש כמה נקודות שאליהן מתייחסים:
רכב מסחרי שונה מרכב פרטי בכמה פרמטרים מאוד בולטים. ראשית, רכב מסחרי נוטה להיות גדול יותר. ברכבים כאלה משתמשים על מנת לשנע ציוד ממקום למקום, כדי להעביר חומרי גלם וכדי לספק פתרונות לצרכים תעשייתיים או לשירותים של בעלי מקצוע. יתרה על כך, המפרט של הרכב עצמו שונה לגמרי וגם הגודל שלו עולה בקנה אחד עם צרכים אחרים. הבעיה היא שרכבים מסחריים דורשים טיפול ותפעול בדיוק כמו רכב פרטי. כתוצאה מכך, צריך לחשוב כל הזמן איך לשדרג את הרכב ואיזה התאמות אפשר לעשות על מנת ליהנות מהיתרונות שלו. כאן, הדגש הוא למשל על החלפה או לכל הפחות שדרוג של המושבים.

התקנת מושבים לרכב

שמירה על בטיחות

 
רכב מסחרי מתאפיין בכך שמשתמשים בו גם בשביל לשנע ציוד יקר ערך וגם בשביל להעביר ארגזי כלים, חומרים ועוד. בשביל לבצע את הפעילות המסחרית עם הרכב הזה בצורה בטיחותית, מספיק לבחור מושבים רגילים. במקום זה, בוחרים מלכתחילה מושבים שיהיו מספיק איכותיים ובטיחותיים לצורך שימוש מתמשך ברכב המדובר

קיפול של המושבים

 
מושבים לרכב מסחרי בדרך כלל אמורים להתקפל.

אם המושבים לא מתקפלים, זה אומר שיהיה כמעט בלתי אפשרי להשתמש ברכב על מנת לשנע בעזרתו ציוד כבד או חומרים גדולים. אבל אם קל ופשוט לקפל את החומרים, לא אמורה להיות בעיה לעשות את זה גם בפרויקטים מורכבים מאוד.

נוחות מוגברת עבור הנוסעים

 
רכבים מסחריים רבים משמשים גם לשינוע של חומרי הגלם וציוד העבודה וגם לשינוע של העובדים. בשביל שהעובדים ייסעו ברכב נוח, כדאי שהמושבים יהיו מרופדים ושניתן יהיה לשבת עליהם למשך זמן רב. כפועל יוצא מכך, אחת המטרות של בחירת מושבים לרכב מסחרי היא לשלב בין הבטיחות, הפרקטיקה והנוחות.

למה להחליף מושבים לרכב מסחרי?

התייעצות עם בעלי מקצוע מגדילה את הסיכוי לבחירה נכונה ומושכלת של מושבים לרכב פרטי. אם בודקים את זה לעומק, מבינים גם את הסיבות לכך:

א. בעלי מקצוע יכולים להתאים את סוג המושב לשלד של הרכב – המטרה העיקרית של התייעצות עם בעלי מקצוע היא להתאים את סוג המושב לשלד של הרכב. בפועל, לכל רכב יש שלדת מתכת שבנויה מעט אחרת. אבל אם רוצים שהמושבים יהיו מספיק חזקים ועמידים ושהשימוש בהם יהיה נוח, צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע כדי לבדוק האם ואיזה מגבלות קיימות בסוג הרכב המדובר.

ב. בעלי מקצוע יודעים להשוות בין סוגים שונים של מושבים – התייחסות לכל מושב בנפרד היא דרך טובה להתאים אותו אל הצרכים של הלקוחות. בשביל להשיג את המטרה הזו, משווים בין סוגים שונים של מושבים לרכב פרטי. כך למשל מביאים בחשבון את המפרט המלא של המושב, את סוג הריפוד שבו השתמשו בתהליך הייצור שלו וגם את המידות המדויקות שלו מבחינת אורך, רוחב ועומק.

ג. בעלי מקצוע יכולים גם לתאם התקנה של מושבים לרכב– בעלי רכבים פרטיים מכירים את המכונית שלהם טוב יותר מכל אחד אחר, אבל זה לא בהכרח אומר שהם גם יודעים כיצד להתקין בה מושבים חדשים. אז בין אם מדובר על מושבים חדשים או ישנים, צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי ההתקנה. כך מבצעים התקנה מקצועית של המושבים ומרוויחים את השקט הנפשי בטווח הקצר והארוך
 
החלפת מושבים לרכב והתקנה בטיחותית מבצעים רק דרך אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, וזה בדיוק השירות שאנחנו מציעים לכם בחברת המרכיב. פנו אלינו בכדי לקבל את המענה המקצועי ביותר בתחום, ולהבטיח שהרכב שלכם יתאים לכל משימה ולכל מטרה – בין אם מדובר בהסעה סטנדרטית ברכב משפחתי ובין אם במושבים נשלפים או מתקפלים ברכב מסחרי.

* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 02-6782605