073-7766651
מספר מקשר - הסבר

חגורות בטיחות לרכב

חגורות בטיחות לרכב הן מאפיין בטיחות חיוני בכל רכב. הן נועדו לשמור על בטיחות הנוסעים במקרה של תאונה, ולצמצם את הסיכון לפציעה חמורה או מוות. עם זאת, עם הזמן, חגורות בטיחות לרכב עלולות להישחק או להינזק, מה שעלול לפגוע ביעילותן. כאן נכנס השירות של התקנה ותיקון חגורות בטיחות לרכב. חגורת בטיחות לרכב מותקנת על פי החוק בכל סוגי הרכבים.

בין אם מדובר על רכב פרטי, מסחרי או ציבורי, יש חובה להשתמש בחגורת הבטיחות. הסיבה לכך היא שבאמצעות חגורת בטיחות ייעודית ניתן לרתום את הנהג או את הנוסע אל כלי הרכב. כאשר הנהג או הנוסעים רתומים אל כלי הרכב באמצעות חגורת בטיחות, המשמעות היא שהם לא יצטרכו להיטלטל במקרים של תאונת דרכים או עצירה פתאומית.

התקנת חגורות בטיחות לרכב

מהאמור לעיל אפשר להבין את החשיבות של חגורת בטיחות לרכב גם בשגרה וגם בחירום. היות ועצירות פתאומיות הן חלק בלתי נפרד מכל נסיעה ברכב ובגלל שתמיד עלולה להיות סכנה של תאונה, החוק מחייב את הנהג ואת הנוסעים לרתום חגורת בטיחות. עם זאת, הנהגים והנוסעים שנהנים מהיתרונות הללו של חגורת בטיחות לא בהכרח יודעים איך היא עובדת.

התקנת חגורות בטיחות לרכב עם חברת המרכיב

אם אתם מחפשים מקום שמבצע התקנת חגורות בטיחות לרכב, חברת "המרכיב" יכולים לעזור. החברה מציעה מגוון אפשרויות לחגורת בטיחות שיתאימו ליצרנים ודגמים שונים של רכבים, מה שמבטיח התאמה מושלמת ובטיחות מירבית. תהליך ההתקנה מתבצע על ידי טכנאים בעלי הכשרה גבוהה, בעלי המומחיות והציוד הנדרשים לביצוע העבודה במהירות וביעילות.

מאפיינים בולטים של חגורת בטיחות לרכב

הנה כמה תכונות ומאפיינים בולטים שדרכם ניתן ללמוד לעומק גם על היתרונות של חגורת בטיחות לרכב פרטי או מסחרי –

בכל סוגי חגורות הבטיחות יש רצועה אחת או יותר שאותן מעגנים לגוף הרכב. בזכות העיגון של הרצועות בנקודות אסטרטגיות ברכב, ניתן לאפשר להן להירתם סביב לגוף הנוסעים.

רצועות של חגורת בטיחות לרכב יכולות להיות מכוונות בהתאם למידות של הנוסע או הנהג, באמצעות מגנון שמבוסס על שיטת פעולה דינאמית או מכאנית.

המנגנון הדינאמי למשל נפוץ בכלי רכב חדשים כי הוא מאפשר שחרור כמות משתנה של רצועה בהתאם לצורך, בעוד במנגנון המכאני כבר פחות משתמשים כיום.מצמד לעצירה.

הערך המוסף של חגורת בטיחות לרכב בא לידי ביטוי בכך שמשלבים בו מצמד לעצירה. בגלל השילוב של מצמד לעצירה, ניתן לנעול את השחרור של הרצועה במקרה של משיכה מהירה של מעל סף מסוים. הסף עצמו מותאם למהירות המשיכה האופיינית לתזוזות של גוף במצבי תאונה, אך לעיתים הוא מתוכנן להינעל גם במצבי הטיה של כלי הרכב וזאת על מנת להגן על הנהג או הנוסעים בעת התהפכות.

איך עובד מנגנון של חגורות בטיחות לרכב?

חגורות הבטיחות ברכב פועלים על בסיס מותחנים אשר מאפשרים להתאים את הגודל שלהם למידות של הנוסע והם מכילים גם מנגנון נעילה שמיועד לקבע אותם למקום ולמנוע מהם להיפתח במקרה של התנגשות או תאונה חלילה. בזמן של בלימת חירום, יינעלו החגורות באופן אוטומטי על ידי חיישנים מיוחדים וימנעו מהנוסע לעוף חלילה מהמושב.

תיקון חגורות בטיחות לרכב

חגורות בטיחות הן אחד מאביזרי הבטיחות הבסיסיים ביותר וקיים איסור חוקי לשנות כל דבר במנגנון שלהם באופן עצמאי שלא במסגרת מוסך מורשה. על פי תקנות התעבורה, חובה לחגור כל נוסע בחגורה מתאימה למשקל שלו ולגילו ואסור על פי החוק להסיע נוסע שאינו חגור בחגורת בטיחות או ילדים שאינם ישובים וחגורים בכיסאות בטיחות תקינים ומתאימים לגילם.
תיקון חגורות בטיחות לרכב

בנוסף להתקנת חגורות בטיחות חדשות לרכב, אנו מציעים שירות תיקונים מקיף. אם חגורות הבטיחות שלכם נפגמו או נשחקו עם הזמן, טכנאי החברה יכולים לאבחן את הבעיה ולבצע את כל התיקון הנדרש. בין אם חגורות הבטיחות שלכם מרופטות, קרועות או פשוט לא עובדות כמו שצריך, "המרכיב" יכולים לתקן את הבעיה במהירות ובמחיר סביר. החברה משתמשת רק בחלקי חילוף מקוריים, מה שמבטיח שחגורות הבטיחות שלכם יוחזרו למצב תקין ומוכנות לשמור על בטיחותכם בדרכים.

התקנת ותיקון חגורות בטיחות לרכב - רק אצל שמואל המרכיב

כדי להבטיח שהרכישה שלכם תהיה האיכותית והבטוחה ביותר, אנו אמונים על שירות ללא דופי הכולל התקנה של חגורות הבטיחות ברכב שלכם – מהיום, אין צורך להסתבך עם התקנה סבוכה ולכלות את זמנכם על חיבור החגורה למקום המתאים ברכב. המומחים שלנו יטפלו בכך בצורה הבטוחה ביותר, על פי התקן המחמיר ביותר, כדי שתוכלו ליהנות ממוצר איכותי אך לא פחות חשוב (ואפילו יותר…) – בטוח לשימוש, שיעניק לכם את הביטחון המקסימלי בדרכים.

כדי ליהנות מנסיעה בטוחה – חשוב להשתמש בחגורות בטיחות מתקדמות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולסייע בכל מה שתזדקקו לו, באיכות הגבוהה ביותר ועם השירות הטוב ביותר. אל תתפשרו על הביטחון שלכם!

* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 02-6782605