073-7766651
מספר מקשר - הסבר

פתרונות אחסון

לרכב שלכם מגיע יותר, ולמעשה הוא גם יכול לאחסן יותר. אם אתם לא מאמינים שהרכב שלכם יכול להפוך להיות מחסן נייד ולשפר משמעותית את חייכם, בין אם למטרות עבודה ובין אם למטרות פנאי, הגיע הזמן שתשמעו על ארון מגירות לרכב.

ארונות אחסון לרכב בסגנונות ובגדלים שונים שמתאימים לרכבים רבים יכולים להיות שלכם, כאשר המשמעות היא שתקבלו אחסון הרבה יותר יעיל ומתאים לצרכים שלכם. אפשר לאחסן מזון, אפשר בגדים, אפשר לאחסן כלי עבודה ואפשר גם לאחסן אביזרים שונים שיסייעו לרכב בעת צרה. אנו במרכיב- שמואל שלם בע"מ תמיד כאן לשירותכם כדי להראות לכם מהם פתרונות האחסון החדשים שיכולים לשדרג את הרכב שלכם כבר ממחר!

בחירת ארונות אחסון לרכב זו משימה חשובה שצריכה לעבור גם התקנה מקצועית ותכנון נכון, כאשר הרכב המודולרי החדש שלכם יעמוד לרשותכם במשימות רבות וישפר את הדרך בה אתם מתמודדים עם קשיים שונים. מגירות עם נעילה חזקה בגדלים ובסגנונות שונים יכולות להאיר את הרכב שלכם באור חיובי. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כי אנחנו במרכיב תמיד כאן בשבילכם, לפגישת ייעוץ ולבדיקת הארונות הכי טובים עבורכם!

למי מיועדים פתרונות אחסון לרכב עבודה?

בעל מקצוע שכחלק מתפקידו עליו להגיע לבתים פרטיים/ משרדים/ מוסדות חינוך ולתת שירות של חוות דעת מקצועית עבור תקלה בנושאים כמו- מזגנים, חשמל, רטיבות, נזילות ועוד כיוצא בזה, נדרש להגיע למקום התקלה עם רכב עבודה, כאשר ברכב יש לו את כל הכלים הנדרשים לטיפול בתקלה. עוד בזמן שיחת הטלפון עם הלקוח, בעל המקצוע מבין באיזו תקלה מדובר ולוקח איתו לבית הלקוח את הכלים הנדרשים לטיפול בבעיה מסוג זה.

לעיתים, כאשר מגיע איש המקצוע לבית הלוקח, הוא מבין שהתקלה חמורה בהרבה או היא מסוג שונה לגמרי ועליו להביא את כלי העבודה המתאימים. כאשר תא המטען עמוס בכלים באופן לא מסודר, קשה לבעל המקצוע למצוא את הכלי המתאים לעבודתו כעת ובנוסף אי הסדר בין כלי העבודה יכול להביא למצב של התנגשות הכלים אחד בשני במהלך הנסיעה, דבר העלול לפגוע באיכותם של הכלים. בעיה זו מתעוררת גם בקרב בעלי מקצוע עם כלי רכב מסחריים, שם השטח הגדול בתוך כלי הרכב עלול להיות לא מנוצל ואז לגרום לנזקים.

אז מה הפתרון?

עבור יכולת ההתנהלות כבעלי מקצוע עם רכבים, נוצרו פתרונות אחסון לרכב עבודה. פתרונות אחסון אלו כלי אחסון המיועדים לארגן מחדש את סוגי כלי העבודה במקום אחד בצורה מסודרת, כך שכאשר בעל המקצוע יגיע לרכבו, גם אם הוא בלחץ של זמני עבודה, יוכל למצוא בקלות את הכלי המבוקש לטיפול בבעיה בבית הלקוח. בעל המקצוע ידע שיש לו כל מה שנדרש ברכב בצורה מסודרת והדבר יכול להועיל לדרך בה יפתור את הבעיה. כאשר בוחרים פתרון אחסון לרכב מהסוג הזה, יש לשים לב לאופן הבטיחותי בו מותקנים ברכב פתרונות האחסון.

איך מתאימים את פתרונות האחסון לרכב?

הנתון הראשון הוא- באיזה רכב מדובר. אם מדובר ברכב בגודל רכב פרטי, פתרונות האחסון יותקנו בתא המטען ובגב במושבים הקדמיים. פתרונות האחסון צריכים להיות מתאימים למידותיו של הרכב וצריך להתקין אותם בצורה בטיחותית, כך שאם מתרחשת תאונה, חשוב שכלי העבודה הנמצאים בכלי האחסון, לא יפגעו באנשים היושבים מאחור. בנוסף לכך, פתרונות האחסון צריכים להיות מותקנים בצורה חזקה ויציבה, כך שהכלים ישמרו במקום בטוח במהלך הנסיעה.

כאשר מדובר ברכב מסחרי גדול, ניתן למקם פתרונות אחסון בחלל האחורי, שם יכולה להתאים ארונית גדולה בעלת תאים שיכולה להכיל כלי עבודה בגדלים שונים ואף יכולה להיות שימושית עבור אחסון כלי אוכל במקרה בו נדרשים העובדים להיות ברכב העבודה ברוב שעות היום. ברכב זה העובדים אוכלים, שותים ונחים, חוויית השהות שלהם ברכב חשובה עבור תחושת שביעות הרצון שלהם מהעבודה ולכן זו השקעה יכולה להיות מוצלחת בכמה מישורים ולא רק במישור הזמינות והנגישות של הרכב.

לייעוץ בנושא פתרונות אחסון לרכב עבודה צרו קשר:

* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 02-6782605