073-7766651
מספר מקשר - הסבר

מכירת מיגון תחתון לרכב

אם יש לכם רכב שטח כלשהו אתם בוודאי מכירים את החשש של נסיעה באזור שטח טיפוסי עם אבנים, סלעים ועוד שיגרמו נזק לחלק התחתון של הרכב. היום יש מספר פתרונות ואביזרים שנועדו לחסוך מכם את החשש הזה ולאפשר לכם לנסוע בחופשיות גם באזורים עם תנאי שטח מאתגרים. אחד האביזרים העיקריים הוא מיגון תחתון לרכב השומר על "האיברים הפנימיים" של הרכב, אותן מערכות שבלעדיהן גם רכב 4X4 יוקרתי הוא פשוט קופסה גדולה. מהו מיגון לרכב שטח ואיך לבחור אותו? כל המידע לפניכם במאמר הבא.

מהו בדיוק מיגון תחתון ועל מה הוא מגן?

מיגון תחתון נקרא גם מיגון גחון. הוא מספק הגנה מפני פגיעות, מכות ואבנים לתחתית הרכב. המערכות החיוניות עליהן הוא מגן הן אגן השמן, תיבת הילוכים, תיבת העברה ומיכל הדלק. אלה מערכות רגישות וחיוניות מאוד. ללא הגנה עליהן, פגיעה תגרום לכך שתיאלצו לקטוע את הטיול ולהזמין גרר כי טיפול בפגיעות מסוג זה בשטח כנראה לא יהיה אפשרי.

מיגון רציף או ייעודי - מה ההבדל?

בבחירת מיגון תחתון לרכב יש שתי אפשרויות: התקנת מיגון רציף שהוא פלטת אלומיניום המשתרעת על כל שטח החלק התחתון של הרכב או מיגון ייעודי המגן על כל אחת מארבע המערכות שצוינו באופן ספציפי. מיגון ייעודי מותאם למבנה התחתון של תיבת ההילוכים, תיבת ההעברה, מיכל הדלק או אגן השמן ו"מתלבש" עליהם באופן מדויק כך שההגנה אינה נופלת מזו של ממיגון רציף.

המיגונים אמנם חשובים יותר לרכבי שטח אך העובי שלהם המגיע עד 10 מ"מ לכל היותר הופך אותם למתאימים גם לרכבים פרטיים. מבחינת הבחירה האם לבחור מיגון ייעודי או רציף הדבר תלוי בכם. המיגונים מלכתחילה נועדו בעיקר לאותן מערכות כך שאפשר בהחלט לבחור גם בייעודי ויהיה לכך יתרון מבחינת אוורור המנוע. אם אתם מתלבטים התייעצו עם המקום ממנו אתם קונים

איך לבחור מיגון תחתון לרכב ולמה לשים לב?

      • התאמה לדגם: מיגון תחתון צריך להתאים לדגם הרכב שלכם. חשוב לרכוש את המיגון ממקום אמין ומקצועי שיקפיד למכור את המיגון המתאים.

 

      • מיגון שאינו מצריך הסרה לצורך טיפול: מיגון עם חורים קטנים במקומות מסוימים יחסוך את הצורך להסיר את המיגון כולו על מנת לבצע טיפול מסוים כמו ריקון אגן השמן לדוגמה.

 

      • התקנת המיגון ללא ריתוכים: אם מדברים אתכם על ריתוך המיגון לשלדה כנראה מדובר על מקום שאינו מקצועי מספיק. ריתוך המיגון אינו חוקי וזו יכולה להיות סיבה לכך שלא תעברו טסט. מבחינתכם, מוכר מיגון או מתקין שמציע לעשות זאת אינו מקצועי מספיק ולא מומלץ לקנות ממנו.
 

אוהבים טיולי שטח? רוצים לשמור על הרכב שלכם מוגן? אנחנו ב"המרכיב" נשמח לעמוד לשירותכם בכל הקשור למכירת מיגון תחתון לרכב שטח ומגוון נוסף של שירותים. אנו עוסקים בתחום שנים, בעלי ניסיון רב ומקפידים לבצע כל פעולה באופן מקצועי ואדיב.


לייעוצים והזמנות מיגון תחתון לרכב שטח השאירו פרטים או חייגו:
073-7766651

אולי יעניין אותך גם:

* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 02-6782605